Winamp Logo
SULTYS Cover
SULTYS Profile

SULTYS

English, Health / Medicine, 1 season, 96 episodes, 3 days, 1 hour, 51 minutes
About
SULTYS- pirmasis podcastas Lietuvoje apie seksą, kūną ir santykius. Kodėl šios temos mūsų visuomenėje yra tabu? Kaip jas prisijaukinti? Kaip kurti sveikus santykius? Kas yra kultūrinis seksizmas? Kaip atsipalaiduoti sekso metu? Kas yra vaginizmas? Kaip išgyti po seksualinės prievartos? Jeigu ir tau šie klausimai kyla, dairykis atsakymų artėjančiuose Sulčių epizoduose. Turi ką pasiūlyti? Susisiek!
Episode Artwork

SULTYS: Poros santykiai: darbas ar malonumas?

Šiandien Nebegėdos bendraįkūrėja Beata Tiškevič ir psichoterapeutė psichologė seksologė Laura Butvilaitė kalbasi apie porų santykius. Ar svarbu kalbėtis poroje ir kaip pradėti tai daryti? Kaip kalbantis tarpusavyje atsikratyti kaltinimų vienas kitam? Erotinės fantazijos – ar reikėtų būti atviriems ir pasidalinti jomis su partneriu(-e), ar geriau pasilikti jas sau?
12/12/202148 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie vyrų emocijas, blogą seksą ir pornografiją

Lapkritis yra tradiciškai laikomas vyrų sveikatos mėnesiu, kurio metu vyrai visame pasaulyje yra skatinami atkreipti dėmesį į prostatos vėžio pavojų ir reguliariai pasitikrinti savo sveikatą. Šiandien Nebegėdos bendraįkūrėja Kotryna Baranauskaitė ir gydytojas psichoterapeutas, lektorius Dainius Jakučionis kalbasi apie vyrus, jų emocijas, santykius ir seksą. Kodėl vyrai yra emociškai uždaresni nei moterys? Kaip poroje pradėti pokalbį apie blogą seksą? Ar įmanoma kurti laimingus santykius su žmogumi, kuris yra emociškai uždaras?
11/14/202142 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išgyventi santykių krizę?

Holivudo filmai dažnai iškreipia realybę, kad laimingi santykiai yra tie, kuriuose partneriai gerai sutaria ir visuomet nori plėšte plėšti vienas nuo kito rūbus. O kaip yra iš tikrųjų? Šiandien Nebegėdos bendraįkūrėja Kotryna Baranauskaitė ir psichologė, lektorė, iniciatyvos „Sąmoninga šeima“ įkūrėja Miglė Motiejūnė kalba apie tai, ką daryti, kai vienas iš partnerių sekso nori daugiau, negu kitas, kokią įtaką intymumui daro vaikai, kaip reaguoti į neištikimybę ir kaip žinoti, ar tai tik sunkus etapas, ar jau pabaiga.
10/3/202140 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

SULTYS: MOTERŲ ORGAZMAS: kaip jį patirti?

Po ilgos pertraukos pagaliau sugrįžtame į jūsų ekranus ir pristatome naują SULČIŲ sezoną! Šį sezoną pasitinkame su aktualiomis temomis, naujais veidais ir atvirais pokalbiais.   Šiandien Nebegėdos bendraįkūrėja Beata Tiškevič ir psichoterapeutė psichologė seksologė Laura Butvilaitė kalba apie tai, kaip moterims patirti orgazmą, kokią naudą moterų sveikatai turi vibratoriai ir, kodėl ne vien partneris yra atsakingas už mūsų orgazmą.
9/13/202139 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

NEBEGĖDA ŽINIOS: 5 dalykai, kuriuos apie seksą turėtų žinoti vyrai

Šiandien „Nebegėdos žinios“ kreipiasi į vyrus – ką jie turėtų žinoti apie seksą? Ar moters orgazmas priklauso nuo varpos dydžio? Ko reikia moters orgazmui? Mano partnerė sekso metu nepatiria vaginalinio orgazmo – ar su manimi viskas gerai?   Atsakymus į šiuos ir dar daugiau klausimų sužinok naujame epizode!
12/21/20202 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Dažniausios seksualinės fantazijos ir ar verta jas įgyvendinti

Šiandienos epizodo tema – seksualinės fantazijos! Apie ką žmonės seksualiai fantazuoja dažniausiai? Ar apie visas fantazijas verta kalbėtis su partneriu ir kaip tai padaryti? Ir ar visas jas reikia įgyvendinti?😜 Visi atsakymai ir dar daugiau – šiame SULČIŲ epizode!
12/14/202047 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

NEBEGĖDA ŽINIOS: Dažniausios skyrybų priežastys

Naujame „Nebegėdos“ žinių epizode pakalbėkime apie skyrybas ir dažniausias jų priežastis. Dėl kokių priežasčių poros skiriasi dažniausiai? Kada skyrybas inicijuoja vyrai, o kada – moterys? Ar tai, kad skiriasi jūsų draugų pora, gali daryti įtaką ir jūsų pačių skyryboms?
12/7/20201 minute, 49 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie vyresnių žmonių seksą ir kodėl jis yra geresnis

Šiame epizode Beata ir Kotryna diskutuoja apie vyresnių žmonių seksą ir jį apipynusius mitus. Ar vyresnio amžiaus žmonės mėgaujasi geresniu seksu ir intensyvesniais orgazmais? Kokią įtaką seksui turi geresnis savęs ir savo poreikių pažinimas? Juk bėgant laikui geriau pažįstame ne tik save, bet ir savo partnerį(-ę) – galbūt vyresniame amžiuje dingsta visos gėdos išsakyti jam(-jai) ko norime iš bendro mūsų seksualinio gyvenimo?  
11/30/202033 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

NEBEGĖDA ŽINIOS: 7 faktai apie seksą

Naujame Nebegėdos žinių epizode pakalbėkime apie seksą. Ar žinai kiek vidutiniškai trunka moters orgazmas? O kiek laiko užtrunka tą orgazmą pasiekti? Galbūt įdomu sužinoti, kuriais mėnesiais žmonės mylisi daugiausiai? Įsijunk Nebegėdos žinias ir visus atsakymus rasi ten.
11/23/20201 minute, 34 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Nenoriu sekso arba ką daryti, kai nesutampa partnerių seksualiniai poreikiai

Šiame tinklalaidės SULTYS epizode Beata ir Kotryna kalbasi apie sumažėjusį lytinį potraukį ir galimas to priežastis. Taip pat jos diskutuoja šiais klausimais: kodėl kartais nenorime mylėtis? Ką daryti, kai tavo ir tavo partnerio(-ės) seksualiniai poreikiai nesutampa (kai vienas nori mylėtis dažniau, o kitas – rečiau)? Ir ar tai gali tapti skyrybų priežastimi?
11/16/202034 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

NEBEGĖDA ŽINIOS: Kas lemia laimingus porų santykius?

Pirmame Nebegėdos žinių epizode kalbėsime apie 5 dalykus, kurie lemia laimingus porų santykius. Ar sėkmingi santykiai priklauso nuo sutampančių partnerių pomėgių ir charakterio bruožų? Ar konfliktai santykiuose gali juos sustiprinti? Ar emocinis intelektas turi daug įtakos geriems santykiams? Visi atsakymai – Nebegėdos Žiniose!
11/9/20202 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kai jam nestovi, Movember ir vyrų sveikata

Kiekvienais metais lapkričio mėnuo yra skiriamas Movember judėjimui. Jo metu stengiamasi atkreipti dėmesį į vyrų sveikatą, ypač prostatos bei sėklidžių vėžį ir vyrų psichinę būklę. Tai šiame epizode aptaria Beata ir Kotryna. Jos kalbasi apie vyrų fizinę ir emocinę sveikatą ir kaip svarbu skirti jai pakankamai dėmesio, bei vyrų seksualinį gyvenimą ir kartais pasitaikančius sunkumus jame.
11/2/202043 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Toksiški santykiai ir narcizai

Šiame tinklalaidės SULTYS epizode Beata ir Kotryna kalbėjosi apie toksiškus santykius bei narcizus. Kokie ženklai leidžia nuspėti, kad žmogus, su kuriuo bendraujaute – narcizas? Kaip atpažinti toksiškus santykius? Kodėl kartais būname su žmonėmis, kurie mus skaudina? Kaip apibūdinti žmones, kurie yra emociškai nepasiekiami?
10/26/202047 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie grožio standartus, pavydą ir kaip jaustis seksualiai

Šiame tinklalaidės SULTYS epizode Nebegėdos įkūrėjos Beata ir Kotryna kalbėjosi apie seksualumą, pasitikėjimą savimi, grožio standartus ir pavydą. Jos skatino nepamiršti, kad seksualumas ir patrauklumas yra daug daugiau, negu vien tik išvaizda ir kartu nagrinėjo klausimus: kaip jaustis „sexy“, kai to seksualumo savyje nematai? Kokie žmogaus būdo bruožai yra patrauklūs? Ir kaip išmokti paimti seksualumą į savo rankas?
10/19/202034 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Vaikai, pinigai ir buitis lygiavertiškuose santykiuose

Šiame tinklalaidės epizode Nebegėdos įkūrėjos Beata Tiškevič ir Kotryna Bass kalba apie lygiavertiškus santykius: kaip juos ugdyti, kodėl nereikėtų vadovautis stereotipais apie vyrų ir moterų vaidmenį šeimoje ir kodėl seksas yra geresnis, kai partneriai yra lygiaverčiai. Taip pat diskutavo apie tai, kaip tokiuose santykiuose atsakomybes dalintis po lygiai ir kėlė klausimą – ar skirtingi uždarbiai gali turėti įtakos atsakomybių pasiskirstymui šeimoje?
10/11/202058 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ko nedrįsti paklausti savo mamos?

Tinklalaidėje fotografė ir įvairių meninių ir socialinių projektų kūrėja Neringa Rekašiūtė kalbėjosi su savo mama apie vaikų ir tėvų santykius ir tai, ko vaikai nedrįsta paklausti savo mamų. Taip pat diskutavo apie tai, kodėl labai svarbu į santykius būti priimtam su visomis savo emocijomis, apie puikybę tarp tėvų ir vaikų ir ką daryti, kad šie santykiai būtų geresni ir paremti abipusiu supratimu.
8/30/202043 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Tantra: kas tai?

Tinklalaidėje kalbamės su tantros mokytoja Danguole Petrikaite apie tai, kas yra tantra ir kur ji gali būti naudojama. Tantrą galima įvardinti kaip veiksmą, įkvepiantį ir kuriantį sakralų ryšį su žmogumi, kai vyksta pasaulių ir sąmonių susijungimas. Ir šis ryšys yra kur kas daugiau nei vien tik kūnų susiliejimas.  Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
8/16/202057 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą?

Tinklalaidėje seksologė Julia Lepiochina atsakė į Jūsų užduotus klausimus apie sekso įvairinimą. Aptarė klausimus kaip atsipalaiduoti oralinio sekso metu bei ką daryti, jei galva pilna seksualinių fantazijų, tačiau realybėje jas įgyvendinti nedrąsu. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
8/2/202025 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išsaugoti aistrą ilgalaikiuose santykiuose?

Šiandienos tinklalaidėje seksologė Julia Lepiochina atsakinėjo į Jūsų užduotus klausimus apie tai, kaip išsaugoti aistrą ilgalaikiuose santykiuose. Taip pat aptarė tai, ką daryti, kad vyras rodytų daugiau iniciatyvos, ir kaip žinoti, ar jau laikas apsilankyti pas seksologą. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
7/19/202036 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Meilės pamokos bręstančiam kūnui

Tinklalaidėje Neringa Rekašiūtė kalbėjosi su laidų vedėja, tinklalaidės „Laimės dieta“ autore Rimante Kulvinskyte apie seksualumą, kai tau virš 30, ir seksą ilgalaikiuose santykiuose. Taip pat jos diskutavo apie moterų ratus bei savo partnerių atradimą iš naujo. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
7/5/20201 hour, 6 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Agnė Grigaliūnienė ir jos meilės pamokos sau

Tinkalalaidėje Beata Tiškevič kalbino radijo laidų vedėją Agnę Grigaliūnienę apie tai, ką reiškia jaustis nepakankamai. Taip pat dalijosi mintimis apie mokymąsi mylėti save bei ką reiškia būti moterimi. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
6/21/20201 hour, 19 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie tikras ir „neteisingas“ feministes

Tinklalaidėje fotografė Neringa Rekašiūtė kalbino Beatą Tiškevič apie feminizmą šiandien ir prieš 6 metus. Taip pat diskutavo apie tai, kaip keičiasi požiūris į feminizmą ir aktyvizmą ir ar aktyvizmas turi tamsiąją pusę? Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
6/7/20201 hour, 33 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Beata ir Julia: Apie gražias ir kenksmingas moterų draugystes

Tinklalaidėje kartu su seksologe Julia Lepiochina aptarėme, kas mums yra moteriškumas ir kuo svarbūs moterų ratai. Taip pat pakalbėjome apie nuolatinį jausmą, kad esi nepakankama ir kaip kėlėme savo savivertę, mokėmės pasitikėjimo savimi. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
5/24/20201 hour, 18 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Negaliu patirti orgazmo. Ką daryti?

Tinklalaidėje seksologė Julia Lepiochina atsakinėjo į Jūsų užduotus klausimus apie tai, koks yra masturbacijos poveikis orgazmams ir kur dingsta orgazmai santykiuose bėgant laikui. Taip pat palietė tokias temas kaip orgazmai po sekso traumos bei skirtingas orgazmo pasiekimo greitis poroje.  Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
5/10/202028 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip pasiekti orgazmą, susigrąžinti geismą ir apie draugystes su buvusiais

Tinkalaidėje Beata ir Kotryna atsakinėjo į sekėjų užduotus klausimus apie seksą ir santykius. Aptarė, kaip susigrąžinti libido, pasiekti orgazmą su partneriu ir ar draugystė su buvusiu yra sveika ir normalu.  Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
4/26/202036 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Raudona vėliava: koks elgesys sako „saugokis“?

Šioje tinklalaidėje su psichologe-psichoterapeute Kristina Paradnike kalbamės apie raudonas vėliavas santykiuose. Šiuo terminu apibūdinamas elgesys, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį santykių pradžioje arba bet kuriuo santykių etapu partnerio elgesiui pakrypus į pavojingą pusę. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
4/19/20201 hour, 2 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip atsirado Nebegėda, apie kompleksus ir kaip nebijoti mylėtis

Nebegėda įkūrėjos Beata ir Kotryna atsakė į Instagram sekėjų klausimus apie tai, kaip susikūrė Nebegėda, kaip kilo idėja projektui duoti būtent tokį pavadinimą. Taip pat diskutavo apie tai, kaip sužadinti pasitikėjimo jausmą savyje bei nesigėdyti savo kūno ir nebijoti mylėtis. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
4/12/202024 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Analinis seksas: tabu ar nuostabu? II dalis

Šioje tinklalaidėje apie analinį seksą kalbėjomės su seksologe Julia Lepiochina. Aptarėme tai, kuo gali būti naudingas analinis seksas. Taip pat apžvelgėme elgesio formas, požiūrio taškus ir bendrą nusiteikimą, kuris gali būti parankus šios sekso rūšies tyrinėjimui.  Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
4/5/202039 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Eskortas: Austėjos istorija

Austėja savo istorija su Nebegėda norėjo pasidalinti tam, kad jaunos merginos nesusigundytų eiti tuo pačiu keliu. Pašnekovė išsamiai papasakojo apie tai, ką reiškia dirbti eskorte: kaip jautiesi, kai gauni žinutę, kad reikia vykti pas klientą, koks jausmas pamačius nepažįstamą vyrą tarpdury, su kuriuo netrukus reikės turėti intymų kontaktą, kaip pašnekovė jausdavosi po to... Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
3/29/202044 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išlaikyti vidinę ramybę tokiu metu?

Šioje tinklalaide su psichologu, vipasana meditacijos mokytoju kalbėjomės apie tai, kaip išsaugoti vidinę ramybę šiuo didelių išbandymų laikotarpiu visai žmonijai, ką naudingo mums gali duoti meditacija ir kaip tvarkytis su nerimo ar panikos priepuoliais.  Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
3/22/20201 hour, 1 minute, 31 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Girtas seksas: kodėl ne?

Šioje tinklalaidėje su psichologe-seksologe Laura Butvilaite kalbėjomės apie tai, ką turėtume žinoti apie alkoholio ir sekso derinį bei tai, kodėl čia reikia ypatingo mūsų sąmoningumo. Aptarėme tai, ką alkoholis padaro mūsų blaiviam protui ir kokią įtaką jis padaro mūsų veiksmams seksualiniame ryšyje. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
3/15/202048 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kodėl moterys uždirba mažiau?

Stereotipai ir lyčių lygybė gali pasirodyti abstrakčios temos – iki kol pažvelgsime į darbo rinką. Metų pabaigoje pasirodžiusi studija „Stereotipai ir moterys darbo rinkoje“ apžvelgia ir mokslinius tyrimus, iliustruojančius stereopizuoto mąstymo keliamus iššūkius. Epizode išgirsite pokalbį su minėtosios studijos autore Ugne Litvinaite apie stereotipų galią, lyčių nelygybę ir dviejų įsivaizduojamų lietuvių – Tomo ir Neringos – karjeros galimybes. Kiek daug gyvenime nulemia tai, kad gimei berniuku arba mergaite? Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
3/8/202046 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ką reiškia būti ragana?

Šioje laidoje galėsite išgirsti apie daugybę galbūt Jums dar nežinomų moteriškų deivių, sužinoti apie joms pavaldžių gamtos bei gyvenimo sričių pasiskirstymą. Taip pat kartu su ugnies misterijų kūrėja, etnokultūros tyrinėtoja Egle Valente ir filosofijos daktaru Ignu Šatkausku kalbėsime apie Žemę kaip vieną iš pirmųjų pasaulyje pradėtų garbinti deivių. Paremk Nebegėda: https://www.patreon.com/nebegeda
3/1/202044 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išmokstama bejėgiškumo?

Niekada neišlaikysiu automobilio teisių. Manęs neįmanoma mylėti. Su mama niekad nebūsime artimi. Niekaip nerasiu sau tinkamo darbo – juk tiek kartų bandžiau. Visi kartais pasijaučiame bejėgiai. Tačiau kol vieni atranda savyje jėgų stengtis pakeisti padėtį, kiti nuleidžia rankas. Kaip atsiduriama būsenoje, kai keisti nepalankią padėtį atrodo beprasmiška? Kaip išmokstama bėjėgiškumo? Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
2/23/202032 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išmokti ilsėtis?

Kada žinoti, kad reikia pailsėti? Ar tada, kai mes persidirbame ir gulime lovoje su temperatūra? Ar tada, kai suplanuojame savo poilsį ir laikomės plano? Kur yra riba ir kodėl mes linkę persidirbti? Nebegėdos tinklalaidėje SULTYS šiuos klausimus kartu su klinikiniu psichologu Antanu Grižu bandė atsakyti Saulius Baradinskas. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
2/16/202053 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

SULTYS: BDSM: kaip tyrinėjamos ribos?

Tinklalaidėje Julija Šatkauskaitė kartu su Gediminu Rudžiu ir Rima Rudiene kalbėjosi apie BDSM, ir apie tai, kaip jiedu sukūrė latekso brandą „Smooth Confess“, norėdami atsiskleisti patys ir padėti Lietuvos žmonėms tapti laisvesniais, atrasti įvairesnius savo polius. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda
2/9/202045 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Begėdės mergos atsiprašo buvusių

Šioje tinklalaidėje Beata Tiškevič pakvietė projekto „Ką žmonės dirba?" ir mūsų tinklalaidės SULTYS vedėją Rasą Jusionytę, aktorę, režisierę ir taip pat SULČIŲ kūrėją Juliją Šatkauskaitę bei projektų vadovę, instagram‘e sėkmingai buriančią didelį gerbėjų būrį Agnę Kulitaitę apžvelgti savo (ne)juokingas nuodėmes santykiuose: zyzimą, kontroliavimą, pavydą, negarbingus dingimus ir t. t. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda.
2/2/20201 hour, 56 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kodėl penis yra vyriškumo simbolis?

Kodėl penis yra vyriškos tapatybės pagrindas? Kodėl vartodami savo genitalijų pavadinimus bandome kitus Įžeisti? Šie ir kiti klausimai, dažniausiai kyla susiduriant su vyriškumo stereotipais mūsų visuomenėje. Kartu su rašytoju, lygių teisių aktyvistu, Vilniaus Universiteto lektoriumi Donatu Paulausku, kuris neseniai išleido knygą „Kam reikalingi verkiantys vyrai?” aptarsime varpos padėtį mūsų visuomenėje. Šioje tinklalaidėje dekonstruojame ir apžvelgiame gajus stereotipus, susijusius su vyriškais lytiniais organais. Paremk Nebegėdą: https://www.patreon.com/nebegeda.
1/26/202035 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kodėl atidėliojame tai, kas mums svarbiausia?

Sausio mėnuo dažnai yra labai sudėtingas - esame pilni vilčių įgyvendinti svajones ateinančiais metais. Tačiau per pirmas savaites nepavykus imtis kardinalių pokyčių galime lengvai nusivilti savimi. Sausio 20d., dar žinomą kaip liūdniausią metų pirmadienį, kviečiame pasiklausyti pokalbio apie prokrastinaciją, jos formas, keliamus sunkumus ir netgi jos naudą. Kartu su filosofe Rasa Davidavičiūte nagrinėsime, kas visgi verčia mus atidėlioti. O strateginiai Rasos patarimai gali padėti pagaliau imtis išsvajoto kūrybinio sumanymo, mokslinio darbo, verslo idėjos ar trokštamo gyvenimo pokyčio. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda.  
1/19/202033 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kodėl žmonės svaiginasi?

Tai nėra pokalbis apie alkoholį ar narkotikus. Klausimas kiek platesnis: kodėl mes, žmonės, svaiginamės? Siekiame pajausti daugiau ar nebejausti nieko? Kokie yra natūraliausi svaiginimosi būdai? Kaip atrasti balansą tarp dirgiklių ir nusijautrinimo? Kokį vaidmenį svaiginimesi užima technologijos? Nuo P. Širvio eilių ir Narcizo mito iki stereotipinio reiverio, S. Froido dirgiklio sampratos ir „lėto laiko“ – svaiginantis pokalbis nuvedė netikėtomis kryptimis. Apie visa tai su Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentu Dr. Nerijumi Čepuliu. Paremk Nebegėda https://www.patreon.com/nebegeda
1/11/202048 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip vidinę ramybę rado Neringa Rekašiūtė?

Įrašas prasidėjo Neringos pasakojimu apie tai, kaip ji gyveno skausme, o jis rauda liedavosi net gatvės viduryje lyg jūros bangos plūstų iš jos. Taip dar gali gyventi kelias savaites, o jei tamsuma tavęs nepalieka metus? Galiausiai viskas nugulė į knygą ir daugelio Neringos sekėjų telefonų ekranus – jos energija, noras gyventi ir polėkis kurti išjudino daugelį ieškoti kelio emocinės sveikatos link. Jei Neringos knygos pavadinimas „How to swim through pain”, šiandien ji jau kitame krante. Kaip jai pavyko rasti vidinę ramybę? Pamiršti sudaužytos širdies skausmus ir ne trumpam nuslopinti sopulius, bet išgyti? Visa tai ir daug daugiau tinklalaidėje! Paremk Nebegėda https://www.patreon.com/nebegeda
1/5/202052 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Metai terapijoje – ko galime išmokti?

Ar kada norėjote nusivesti savo psichoterapeutę kavos puodeliui ir paplepėti apie gyvenimą? Rasa Jusionytė kalbina geriausiuose pasaulio universitetuose studijavusią psichologę Agnę Matulaitę. Metai terapijoje – skambus pavadinimas, bet ir pilnas išmoktų pamokų. Ką atrandame tik per sunkius išgyvenimus, tai kas yra ta meilė sau? Ko reikia, kuriant sveikus, stiprius santykius? Ar visada net geriausiems pavyksta suvokti savo jausmus ir sąmoningai elgtis? Agnė ir rimtai, ir žaviai juokdamasi atsakinėjo į klausimus ir dalinosi savo patirtimi. Visa tai ir daug daugiau tinklalaidėje! Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
12/22/201938 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar santykiuose reikalingos taisyklės?

Kaip atrasti individualius savo poreikius ir iškomunikuoti juos poroje? Ar taisyklės nesugadina romantikos? Kaip santykiuose išgyventi išjausti sudėtingas situacijas? Nors kartais atrodo, kad su asmeniniuose santykiuose iškylančiomis problemomis patiems susitvarkyti neturėtų būti sudėtinga, tai nėra taip paprasta. Apie visa tai Lukas Keraitis kalbasi su psichologu, bendravimo įgūdžių treneriu, komunikacijos ekspertu Pauliumi Mačiulevičiumi. Keliauti mėgstantis Paulius drąsiai braunasi ir pro savo asmeninių patirčių džiungles. Save vadinantis „smalsiu veidrodžiu“ jis leidžia kito istorijoje atrasti kiekvienam artimus patarimus.
12/15/201939 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kuo skiriasi padorios moterys nuo nepadorių?

Ar kada nors jautėte baimę, kad jus palaikys „kekše" ar nepadoria? Mūsų bendruomenės narės, išgirdusios šį klausimą renginio „Sultys gyvai: svajonių pašnekovai" metu, ėmė pritariamai ūžti. Su seksologe Julia Lepiochina, gyvenančia JAV, aptarėme padorumo sąvokas ir tai, kuo jos pasižymi JAV ir Lietuvoje. Kaip baimė būti pavadintai kekše paveikia mūsų seksualinį gyvenimą ir kaip priimti skirtingus savo vaidmenis: pareigingos darbuotojos, mylinčios mamos, o naktį – nepadoriausios meilužės? Ar tai padaryti yra įmanoma? Su Julia pakalbėjome apie įvairiausias gėdas: gėdą garsiai mylėtis, nes išgirs kaimynai, gėdą įvardyti turėtų partnerių skaičių net artimiausiems žmonėms, nes moteriai jų turėti galima vos porą, gėdą inicijuoti seksą, nes tai – vyrų reikalas. Įspėjame: gali nudegti ausys nuo tokių nepadorių šnekų. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
12/8/201946 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Skyrybos: tragedija ar galimybė?

Mes vis dar plojame už „penkiolika metų kartu“, ir liūdime dėl „išsiskyrė po dešimties“. Bet ar amžini santykiai = sėkmingi? Išlikti kartu dažnai yra „naudinga“ dėl amžiaus, patogumų, įpročių ir tūkstančių bendrų dalykų, todėl skyrybos kartais veikiau reiškia drąsą ir brandą, nei pasidavimą. Nepaisant to, apie santykius mes norime mokytis iš ilgaamžių partnerių, ne iš Gwyneth Paltrow ir Chris Martin ar Bruce Willis ir Demi Moore. Bet ar mūsų noras išlikti kartu kartais mūsų neįkalina nelaimingoje partnerystėje? Kiek reikia dirbti su savimi ir savo partneriu, o kada jau nieko nebegalima padaryti? Kaip reikia pastebėti, kad metas skirtis? Apie tai Aurelija Krikščiūnaitė kalbasi su tinklalaidės Sultys klausytojams puikiai pažįstama ir dažnai kalbančia skyrybų tema Rasa Jusionyte bei internetinių projektų autoriumi, kuriančiu sėkmingus ilgalaikius santykius Tomu Čelkiu. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
12/1/201959 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar tu esi priklausomas nuo apsipirkinėjimo?

Po 2 laidų apie emocinį valgymą ir kompulsinį persivalgymą iškilo klausimas - kada apsipirkinėjimo būna per daug? Nekalti užsukimai į Humaną? Spontaniški pirkiniai internetu? Naujos knygos lieka ant naktinio stalelio taip ir nepaliestos, o tu jau daraisi kas dar neskaityto knygynuose? Naujumu kvepiantys pirkiniai išties padeda pasijusti geriau, bet ar ilgam? Kokias emocijas slepia pirkimas ir kada jis virsta nevaldomu, besaikiu bėgimu į vis nepasiekiamą ir geresnę savęs versiją, labiau vertą meilės Studijoje Dalia Bagdžiūnaitė – mokslų daktarė vartotojų neuromokslo ir elgesio mokslo srityse ir neurorinkodaros specialistė. Apie jos darbus rašė tokie žurnalai, kaip Forbes, o mes kalbamės apie jos atradimus nepamiršdamos pasijuokti iš žmogiškų netobulumų. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
11/24/201958 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip Lietuvos praeitis paveikė mūsų dabartį?

Tai – pokalbis su istoriku Juozapu Blažiūnu, psichiatru Arūnu Germanavičiumi ir feministe Giedre Purvaneckiene apie tai, kokią įtaką dabartiniams Lietuvos žmonėms padarė Lietuvos istorija. Kaip tai paveikė mus ir tai, kas mes esame dabar? Kaip mes pasikeitėme nuo tada, kai atgavome nepriklausomybę? Koks požiūris į psichikos sveikatą buvo prieš 30 metų ir koks jis dabar? Ar mes tapome laisvesni, drąsesni, atviresni ? Moterų teisių klausimas ir tai, kaip moterys jaučiasi mūsų visuomenėje: ar įvyko pokyčiai? Diskusiją moderuoja Beata Tiškevič. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
11/17/201953 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Analinis seksas: tabu ar nuostabu?

Kalbėti apie intymų gyvenimą dažnai yra keblu – juk tuo ir brangus intymumas, kad jį gali pasiekti su žmogumi, kuriuo pasitiki, šalia kurio atsipalaiduoji ir gali leisti sau atsiskleisti autentiškiausia forma. Todėl viešai kalbėti apie intymaus gyvenimo detales yra sudėtinga – mes nenorime pažeisti artimo žmogaus pasitikėjimo. Vis dėl to tam, kad seksualinės patirtys būtų įdomios, įvairios ir džiuginančios kartais reikalinga paprasčiausia informacija. Šioje tinklalaidėje kartu su seksologu Viktoru Šapurovu ir aktoriumi Vygandu Vadeiša kalbamės apie sekso rūšį, kuri nemažai visuomenės daliai tebėra tabu: analinį seksą. Iš kur kyla visuomenės nusistatymai, kuo ši sekso rūšis yra įdomi ir žinoma, ką būtina žinoti prieš pradedant analinius eksperimentus. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
11/10/201940 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar meilė stipresnė už mirtį?

Apie šį žmogų vienas labai žymus Lietuvos filosofas yra pasakęs: “Draugas – tai tas žmogus, kuris nuo tavęs nepavargsta, kuris nori būti kartu ir priima visą tavo netobulumą. Toks žmogus mano gyvenime yra Jolanta.“ Tas žymus filosofas buvo Leonidas Donskis ir jis kalbėjo apie savo gyvenimo meilę Jolanta Donskienę. Apie Jolantą, kuri 1987 metais baigus psichologijos studijas susipažino su klaipėdiečiu Leonidu. Netrukus Jolantos draugystė su Leonidu pavirto bendru gyvenimu, kuris tapo istorija. Jų santuoka ir bendras gyvenimas nusidriekė per Ameriką, Didžiąją Britaniją, Belgiją ir Lietuvą. Jolanta buvo ištikimas draugas ir žmona Leonidui visą gyvenimą iki lemtingos 2016 Rugsėjo 21-osios, kada vienas garsiausių Lietuvos filosofų, eseistų, pedagogų, visuomenės veikėjų ir politikų paliko mus ištiktas širdies smūgio… „Liūdesys yra būsena, kurioje turi apmąstyti, kodėl tu liūdi. O jeigu tu liūdi, tai tu kažko ilgiesi. Ir aš manau, kada aš liūdesį nugalėjau ir mano galvoje atsirado ilgesys, aš pradėjau kurti“ – šiandien sako J. Donskienė. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
11/3/201945 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar šalia tavęs – narcizas?

Žmogui labai svarbūs sveiki, palaikantys ir ugdantys santykiai su draugais, artimaisiais, kolegomis ar mylimaisiais, norint laimingai ir prasmingai gyventi. Tačiau ką daryti jei esate santykiuose, kurie atneša daugiau skausmo, abejonių ir sumaišties? Kaip elgtis jei šalia esančiam žmogui visai nesvarbus Jūsų augimas, emocinė sveikata ar stabilumas? Jei santykiuose jaučiatės įkalintas, menkinamas, jei susiduriate su fiziniu ar psichologiniu smurtu? Šiame epizode nagrinėjame asmenybės tipą, kuris santykiuose turi daugiau dyglių nei žiedų. Kartu su psichologe Viktorija Meilyte ir psichologe-psichoterapeute Kristina Paradnike aptariame požymius, dažnai reiškiančius, kad šalia Jūsų – narcisistinė asmenybė. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
10/27/201937 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar valgyti placentą – gera idėja?

Placentofagiją (placentos valgymą) propaguojantieji sako, kad žmogus yra vienintelis žinduolis, po gimimo nesuvalgantis placentos. Galima rasti istorijų apie artimesnio ryšio su vaiku pajautimą, suvalgius placentą arba jėgų suteikiančius placentos ruošinius krepšininkams. To mastą nesunku suvokti į Google įrašius „placentos receptai“… O kas yra toji placenta? Ar po gimdymo ją galima pasiimti namo? Kodėl kai kurie ją savarankiškai užkasa? Kaip internete iškilo placentos valgymo idėja? Ką apie placentofagiją sako mokslas? Kaip dar placenta gali būti panaudota? Apie visa tai šioje tinklalaidėje. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
10/20/201937 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip, ką ir kada valgyti?

Mes augome dietinio mąstymo pagrindu. Žurnalai, reklamos ir visas aplinkinis pasaulis mums kasdien sako, kad valgydami žalius obuolius ir kelis salotų lapus, būsime liekni, vadinasi gražūs, vadinasi sėkmingi, vadinasi mylimi. Ir taip dauguma mūsų gyvena save varžydami, kankinami emocinio valgymo. Šioje tinklalaidėje intuityvaus valgymo specialistė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie maistą bei kaip, kada ir kiek jo valgyti, o kartu dalinasi nuostabiomis intuityvaus valgymo taisyklėmis. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
10/13/201939 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ar svarbus varpos dydis ir dar apie konfliktus santykiuose

Mūsų bendruomenei puikiai pažįstama psichologė seksologė Laura Butvilaitė atsako į Nebegėdos instagram sekėjų užduotus klausimus apie išblėsusį geismą, apie seksą, kai turi vaikų, apie neįvykstančią ar per greitai įvykstančią ejakuliaciją, vyrus, kompleksuojančius dėl savo varpos dydžio ir (ne)sveikus konfliktus santykiuose. Vienoje valandoje pokalbio sutilpo daugybė įvairių temų. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
10/6/201957 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kas yra Remigijus Šimašius, kai nusiima mero kostiumą?

Daugelis Remigijų Šimašių žino kaip politiką, tačiau, koks jis yra, kai nusiima mero kostiumą? Remigijus per savo du dešimtmečius trunkančią karjerą įrodė, kad lyderystė yra ne tik nuveikti darbai politikoje, bet ir mokėjimas atsiprašyti ir pripažinti savo ir komandos klaidas. Tad šiandien su Remigijumi kalbamės apie tai, iš kur jis semiasi stiprybės kryptingai einant savo politikos keliu išlaikyti tvirtą stuburą. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
9/29/201931 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip socialiniai tinklai veikia psichikos sveikatą?

Socialiniuose tinkluose praleidžiame daug (ir vis daugiau) savo laiko. Kol vieniems ten pavyksta pasisemti įkvėpimo, rasti palaikymo ir draugijos, kitus kamuoja nerimas, FOMO ar vienišumas. Kodėl socialiniai tinklai taip įtraukia? Kaip jie geba paveikti mūsų emocijas ir požiūrį į realybę? Kada tai tampa problema ir kaip apie tai pasikalbėti? Šioje tiklalaidėje Lukas Keraitis apie tai kalbasi su psichoterapeutu Dainiumi Jakučioniu. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda  
9/22/201938 minutes, 1 second
Episode Artwork

SULTYS: Kai kyla noras nebūti

Mūsų šalyje savižudybės problema yra ypač skaudi. Kodėl Lietuvoje toks didelis savižudybių skaičius? Be galo sudėtinga įvardyti visas galimas priežastis, kodėl atsiranda savidestruktyvios mintys, nenoras tęsti gyvenimo. Kartu su psichologu ir psichoterapeutu Pauliumi Skruibiu kalbame apie tai, ką galima padaryti susidūrus su šia problema. Kaip reaguoti,  kalbėtis su artimuoju, kai jis prasitaria turintis tokių minčių? Kokios visuomenės nuostatos sunkina žmonių, linkusių į savižudybę, būklę? Kaip išgyventi savidestruktyvių minčių epizodus? Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
9/15/201937 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie masturbaciją ir sekso žaislus

Kai kurie jauni vaikinai būdavo gąsdinami, kad nuo masturbacijos apželia delnai. O apie vibratorius, skirtus moterims, sklinda gandai, kad jos taip įsimyli savo sekso žaislus, jog nebepastebi savo mylimo vyro šalia. Šioje tinklalaidėje visa tai aptariame su mūsų bendruomenei jau puikiai pažįstama psichologe seksologe Laura Butvilaite. Laura sako, kad masturbacija gali būti netgi labai naudinga ir reikalinga, o sekso žaislų naudojimas tam tikrais atvejais išgelbsti žmonių seksualinį gyvenimą bei libido. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
9/8/201937 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip ištrūkti iš maisto kalėjimo?

Emocinis valgymas yra plačiai paplitusi problema, bet apie ją gerokai per mažai kalbama. O šalia jos išdidžiai žingsniuoja kompulsinis persivalgymas (angliškai binge eating). Jo metu per vieną kartą galima suvartoti apie 6000 kalorijų. Kartais tiek valgoma dėl to, kad liūdna, nuobodu, baisu, puola stresas, kartais norisi save apdovanoti arba atvirkščiai – nubausti. Šioje tinklalaidėje kalba dvi moterys - Airida Andrulė ir Justė Gvazdaitytė - abi kenčiančios nuo emocinio valgymo sutrikimo. Viena jų specialistė, pati daug metų bandanti sau padėti.
9/1/20191 hour, 3 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Begėdžiai bernai apie seksą

Ar vyrai tarpusavyje kalbasi apie seksą? Kokius jausmus kėlė pirmosios lytinės patirtys? Ką jie įvardija, kaip prastą seksą? O kas jį padaro puikiu? Šioje tinklalaidėje Beata kartu su aktore ir režisiere Julija Šatkauskaite, pažįstama iš ankstesnių tinklalaidžių ir stand upo Vilniuje, apie seksą kalbina savo bičiulius Kristijoną, Džiugą ir Liną, vedusį Nebegėdos video apie moterų malonumą. Paremk Nebegėdą https://www.patreon.com/nebegeda
7/28/20191 hour, 12 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Begėdės mergos apie seksą

Šis tinklalaidės epizodas – su daug juoko, nenorminės leksikos ir laisvės. Pakvietėme nuogų nimfų fotografę ir poetę Neringą Rekašiūtę, aktorę ir režisierę Juliją Šatkauskaitę, kurią matėte Nebegėdos stand upe Vilniuje ir aktorę bei stand uperę Mildą Noreikaitę, kurią matėte visuose Nebegėdos stand upuose. Šias visas tris begėdes mergas pakvietėme pokalbiui apie seksą: gerą, prastą ir juokingą. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
7/14/20191 hour, 2 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip gyventum, jei gyvenimas būtų ne duotybė, o dovana?

Ieva nuo vaikystės serga diabetu, o dėl cistos smegenyse vieną dieną atsikėlė beveik akla. Šiandien dėl gydymo ji jau daug geriau mato, bet žino ir ką reiškia gyventi tamsoje. Jos dėka plaukus skutosi ir Mamontovas, kad vaikai nesijaustų vieni, taip pat ji organizuoja lėšų rinkimų akcijas. Be viso ko, Ieva, būdama 21-erių, globoja tris vaikus. Ir Ieva labai laiminga – paprastai, žemiškai laiminga. Ji turi laiko žmonėms aplink, o jos karjera – padėti, klausytis, tiesiog būti. Tai kitoks pokalbis apie… buvimą gyvą ir ko išties norime iš savo dienų šioje žemėje. Paremk Nebegėdą www.patreon.com/nebegeda
7/7/201951 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Dvi ginekologės: kaip joms sekasi žindyti?

Iš šono žindymas gali atrodyt natūralus ir paprastas dalykas, kuris neturėtų kelti daug sunkumų. Visgi kartais tai nesieina taip lengvai. Iš tikrųjų, tai yra didžiulis mokslas: krūtys skirtingos, vaiko burnos anatomija taip pat turi didelės įtakos žindymui. Svarbu išmokti atrasti, kaip tau patogu žindyti: atsigulus, atsisėdus, su žindymo pagalve ar vaikščiojant. Apie tai Beata pasikalbėjo su mergaičių ir moterų akademijos narėmis, ginekologėmis akušerėmis Lina Andrijauskiene ir Raminta Baušyte, kurios šiuo metu taip pat žindo. Taip pat aptarė žindymą viešumoje ir atsakė į sekėjų klausimus apie žindymą. Tarp jų ir mitybos klausimą, aplinkinių palaikymo svarbą, pasirūpinimą ne tik vaiko, bet ir savo poreikiais. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
6/30/20191 hour, 3 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išmokti mylėti?

Ši tinklalaidė yra apie merginą, kuri gyvenime yra pasiekusi labai daug, bet mylėti ji ilgą laiką bijojo. O kai pamilo, suprato kodėl - kai nemyli savęs, negali mylėti ir kito. Tai pasakojimas apie žmogų, kuris gali per penkias minutes savo antrai pusei parašyti „labas, ką veiki?", o iškart negavęs atsako, dvidešimtos žinutės pabaigoje, iškelti skyrybas. Tai istorija apie kontroliavimą, aukos vaidmenį, nemokėjimą išsakyti savo jausmų ir pasirinkimą tokių partnerių, kuriuos norisi ne mylėti, o gelbėti. Taigi gilinamės į tai, kaip pirmiausia išmokti mylėti save, o tada ir kitą. Dėkojame Ievai Kerzaitei, psichologei, už komentarus ir taip pat nuostabų pokalbį apie co-priklausomybes ir kaip padėti sau. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
6/23/20191 hour, 9 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Mano tėvas nužudė žmogų

Šioje tinklalaidėje Beata kalbasi su dviem pašnekovais, kurių tėčiai įkalinimo įstaigose šiuo metu  atlieka bausmes už žmogžudystę. Pirmasis pašnekovas – Deivydas Katkus, drabužių dizaineris ir vienas iš „Kremercult“ prekės ženklo kūrėjų. Antrasis – Europos slemo čempionatų finalistas, dviejų knygų: „Be penkių pasaulio pradžia” ir „Praeis” autorius, aktorius, šiuo metu studijuojantis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Marius Povilas Elijas Martynenko. Jie pasakoja apie tai, kaip tėčių nusikaltimai paveikė jų pačių gyvenimą ir kūrybą. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda  
6/16/20191 hour, 9 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Užaugau Jehovos liudytojų šeimoje

Deimantė Rudžinskaitė užaugo Jahovos liudytojų šeimoje. Jos vaikystėje buvo itin daug griežto aklėjimo, kai jai neleisdavo švęsti nei savo, nei klasiokų gimtadienių, išeiti iš Kalėdinių vakarėlių, nebendrauti su pasauliečiais, ar itin konservatyviai rengtis - nė vienas šių dalykų nepadėjo susirasti draugų. Kadangi Deimantė nepakluso radikalioms tėvų nuomonėms - šeimoje prasidėjo smurtas. Nuo čia istorija pasisuka itin skaudžia, žiauria ir sielą bei kūną žalojančia linkme. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
6/9/201955 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kam reikalingas lytinis švietimas mokyklose?

Manęs dažnai interviu metu apie nebegėdą klausia: „Tai ar tikrai jau taip reikalingas tas lytinis švietimas? Ko tie jauni žmonės nežino? Juk jie viską susigūglina – tai kam čia dar kažką šnekėt." Vynioju kaip įmanydama atsakymus į šį klausimą, tačiau šio pokalbio metu visą atsakomybę už šį klausimą perdaviau Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos vadovei Esmeraldai Kuliešytei. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
6/2/201959 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip naujuose santykiuose nekartoti senų klaidų? II dalis

Pirmoje laidos dalyje skambėjo Amelijos istorija - kiek ekstremali, tačiau, dauguma mūsų joje atpažino save. Ši dalis, kitokia. Joje apie santykius kalbame iš vaikino perspektyvos, nors reziume labai žmogiškas - tvariuose santykiuose dingsta moteriškas ar vyriškas poliai. Lieka tiesiog du žmonės, kurie arba atvirai kalbasi, arba ne. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
5/26/201931 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip naujuose santykiuose nekartoti senų klaidų? I dalis

Mokykloje apie santykius nemoko. Retą išmoko šeimoje. Tad kaip išmoksime? Tik iš klaidų! Šis pokalbis daugiau nei viltingas - Amelija jau tris metus yra sėkminguose santykiuose. Būna visko, bet nebebūna taip, tiksliau ji nebėra tokia, kokia kažkada buvo. O skaudžios patirtys - dovanos mums, kad galėtume augti. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
5/19/201952 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Nevaisingumas: tik etapas ar diagnozė?

Šis pokalbis balandžio 11 d. įvyko Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir mes džiaugiamės, galėdami pasidalinti jo įrašu su jumis. Nevenkite šios temos net jeigu ji jums šiuo metu asmeniškai neaktuali – ji gali vaikščioti visai šalia jūsų ir tam, kad jums širdies sopulius atvėrusiam žmogui nepultumėte tuščiai patarinėti tiesiog „atsipalaiduoti“ arba valgyti mažiau miltų, ir tada jis susilauks vaikų, kviečiame pasiklausyti ir suprasti, kas tai yra per reikalas. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
5/12/20191 hour, 4 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie alkoholikus ir jų vaikus

Kodėl Karolina pradėjo vartoti alkoholį? Kuo ypatingi yra suaugę alkoholikų vaikai? Ir kaip elgtis, kai jauti, kad alkoholis valdo tavo arba tavo artimųjų gyvenimą? 2 epizodo dalyse, 2 pokalbiuose pašnekovai atskleidžia savo suvokimus gyjimo kelyje. 3 pašnekovai: Karolina (vardas pakeistas), kuri yra anoniminė alkoholikė ir Beata su Mindaugu, lankantys suaugusių alkoholikų vaikų grupę, pasakoja savo istorijas. Kas Karolinai padėjo suprasti, kad jai reikia pagalbos? Kaip tėvų alkoholizmas paveikė Beatos gyvenimą? „Suaugęs alkoholiko vaikas yra žmogus, kuris subrendo fiziškai, bet emociškai jis nėra subrendęs. Jam užaugo raumenys ir papai, bet jis pats liko tame amžiuje, kuriame pirmą kartą užslopino savo jausmą. Neverk. Nebijok. Nepyk. Viskas, taip ir sustoja žmogaus vystymasis." – pašnekovė Beata.
5/5/20191 hour, 2 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip pamilti save?

Monika Linkytė iš pažiūros - gera mergaitė. Nuo mažens ji viską darė, kaip reikiant - studijavo, dalyvavo Eurovizijoje, valgė tiek, kiek liepė prodiuseriai, atrodė taip, kaip norėjo stilistai. Kol jos gyvenime prasidėjo transformacijos, nors ir labai lėtai ir buvo labai sunku ir baisu sau pripažinti: čia ne aš. O dar baisiau, kad ji pati savęs tokios nemyli. O kai stovėdavo prieš pilną žmonių salę, giliai širdyje netikėdavo, kad ji išvis gali kažkam patikti. Kai pagalvoji, tiek daug mūsų nešiojasi baimę, kad gal dar nesame pakankami, o kartu save be proto limituojame ir gyvename pasaulyje, kuriame bandome įtikti kitiems, kur statome savo viduje sienas ir taip save užrakiname. Monika dar tik pakeliui į savęs pažinimą, bet tai be galo atviras pokalbis apie tai, kas dedasi viduje. O paskutiniai Monikos žodžiai: "Linkiu visiems nebijoti pasibelsti į save", apibūdina mūsų visų realijas - ar tikrai pažįstame tą žmogų, kuriuo esame? Kaip tai padaryti? Šį epizodą remia TOMS. TOMS yra socialiai atsakingas prekės ženklas dėl savo inovatyvios idėjos, pakeitusios milžiniško skaičiaus žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Idėja paprasta - pirkite TOMS batus ir už kiekvieną nupirktą porą, kompanija padovanos batus tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tokiu principu šiandien išdalinta jau daugiau nei 88 milijonai batų porų pasaulyje ir 15 tūkstančių Lietuvoje.  www.open24.lt su kodu ' nebegeda10 ' gausite PAPILDOMA -10% nuolaida visai TOMS avalynei.  
4/28/201946 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip tinkamai rūpintis savo oda?

Ką daryti, kai negali priimti savo odos tokios, kokia ji yra? Kas gali padėti išgyventi emocinius sunkumus, kai jauti pasibjaurėjimą savimi? Kokios priemonės taikomos aknės gydyme? Kaip rūpintis savo oda kasdien, kad padėtume jai gyti ar apsaugotume nuo nemalonumų? Taip pat aptarėme kelis mitus: tepti spuogus pasta: taip ar ne? Ar rankšluosčių keitimo dažnumas daro įtaką mūsų odos būklei? O odos lietimas? Ar tiesa, kad saulė „išdegina” spuogus? Kodėl negalima spuogų „spausti”?  Į šiuos klausimus atsakė psichologė Veronika Mudėnaitė-Savickienė, BENU vaistininkė ir Sveikos odos instituto ekspertė Audronė Ziemelytė ir dermatovenerologijos rezidentė, Santaros klinikų odos akademijos lektorė Agnė Dapšauskaitė.  Šis tinklalaidės epizodas parengtas bendradarbiaujant su Benu vaistinės sveikos odos institutu, kaip projekto „Daugiau meilės savo odai”, skirto suteikti žinių žmonėms, kaip rūpintis savo odos sveikata, dalis.  
4/14/201931 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip išgyventi netektį?

Viltingas pokalbis apie netektį. Apie tai, kaip elgtis su viduje po netekties kunkuliuojančiais jausmais pašnekovė Rasa sakė: „Atrodo labai svarbu yra priimti visus jausmus, kokie jie yra, tai gali būti labai prieštaringi jausmai - ir meilė, ir pyktis, ir gėda ir užuojauta, ir viskas gerai yra su tuo. Juk nėra vienos spalvos, viskas taip marga. Todėl nereikia gėdytis ir nereikia rinktis." Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
4/7/201942 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kam reikalinga mergystės plėvė?

Šioje tinklalaidėje Beata aiškinasi, kas yra ta mergystės plėvė anatomiškai, kuo ji yra tokia svarbi kultūriškai, kodėl nekaltybė yra atgyvenusi sąvoka ir ką apie visa tai mano moterų ir mergaičių akademijos gydytoja akušerė ginekologė Raminta Baušytė ir psichologė seksologė Laura Butvilaitė. Ačiū mūsų patronų bendruomenei už tai, kad galime kurti turinį. 
3/31/201923 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip komunikuoti santykiuose?

Dažnai nemokame išsakyti savo jausmų, o jei juos išsako mums, nežinome, kaip išklausyti ir reaguoti. Kaip nekaltinti ir nesiginti? O ar žmonės, tame tarpe ir tavo partneris, keičiasi? Su „Non-Violent Communication” (trumpinama NVC) praktikuojančiu Rolandu Būbeliu laidoje kalbėjomės kaip komunikuoti santykiuose bei apie pačią NVC praktiką, padedančią tai daryti. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
3/24/201944 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip susidraugauti su savo kūnu?

Kaip pamilti savo kūną tokį, koks jis yra? Kaip pajusti tai, ką jis mums sako? Ką daryti su kūną užplūstančiom stipriom emocijom – pykčiu, liūdesiu, nusivylimu? Kaip jas išjausti taip, kad jos neužsiliktų mūsų kūne ir nepadarytų žalos nei mums, nei aplinkai? Šiame epizode apie tai kalbamės su kūno terapeute Indre Šimėnaite. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
3/17/201954 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kodėl verčiame vyrus būti supermenais?

Ši laida apie emocinį smurtą, kurį moterys per dažnai naudoja prieš vyrus. Tai ekstremali istorija, tačiau, labai naudinga pasimatuoti savo požiūrį į ir veiksmus santykiuose. O kartu ir puikus būdas būti geresnėmis partnerėmis. Vyrams, kurie klauso, jei taip yra ir jūsų santykiuose, kaip galime kalbėtis, pasakoti, paprašyti suprasti. Meilė ir santykiai - trapus dalykas, o didžiausios pamokos išmokstamos būtent sunkių pokalbių metu. Klausykime ir kalbėkime! Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda Epizodą remia: http://soliducosmetics.com  
3/11/201945 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Prostitucija: ar legalizavimas išspręstų problemą?

Ar legalizavus prostituciją Lietuvoje ir asmenims, esantiems prostitucijoje, išdalinus individualios veiklos pažymas, situacija pakistų? Jiems jų darbas taptų saugesnis, geriau apmokamas? Vyresnio amžiaus vyrų lydėjimas į jų ištaiginas jachtas ar savo kūno pardavinėjimas Vilniaus stoties rajone – ar tai turi kažką bendro? Ar atsidūrimas prostitucijoje yra laisvas pasirinkimas? Apie visa tai pakalbėjome su žmogumi, kuris ne vieną dešimtmetį dirba su žmonėmis, buvusiais prostitucijoje – kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadove Kristina Mišiniene.
3/3/201956 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip santykiuose nepamesti savęs?

Kas nutinka, kai jau turi viską - šeimą, vaiką ir nuoširdžiai stengiesi dėl santykių, bet nebeturi savęs? Rūtos istorijoje skyrybos - šalutinis efektas. Ji darė viską dėl kitų, bet ne dėl savęs. Ir išsiskiri, nes esi nelaiminga - juk bandai laikyti visus namų kampus, o vis lauki, kada kas nors palaikys tave. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
2/24/201940 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie santykius su porų psichologais

Šiame podkaste Beata kartu su savo partneriu, vaizdo klipų ir filmų režisieriumi Sauliumi Baradinsku, kalbino psichologus, konsultuojančius poras santykių klausimais, Viliją Girgždę ir Viktorą Keturakį. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
2/17/201957 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ką daryti, kai įsimyli geriausią draugę?

Sako, meilė nutinka netyčia, kai to labiausiai nesitiki. Karolina įsimylėjo savo geriausią draugę, užgimė meilė, nors abi nesuprato, kas ar kodėl su jomis vyksta. Šis epizodas – tai paprastas pokalbis apie dviejų moterų santykius ir jų užkulisius, ir kaip pagydyti sužeistą širdį. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
2/10/201935 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Pedofilai: bausti ar gydyti?

Dainius Pūras – vaikų ir paauglių psichiatras, VU profesorius, Jungtinių Tautų (JT) specialusis pranešėjas teisei į sveikatą. Pagal statistiką, didžiausias pedofilijos paplitimas tarp vyrų yra nuo 3 iki 5 proc. Šiame epizode Beata teiraujasi Dainiaus, kodėl vyrai? Kaip atpažinti pedofilą? Kaip apsaugoti savo vaikus nuo nederamo seksualinio elgesio ir kaip atpažinti, kad vaikas patyrė seksualinį smurtą? Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
2/3/20191 hour, 2 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip gyti po skyrybų?

Šiame pokalbyje Rasa kalbina Patriką, kuris kišenėje nešiojosi žiedą, penkis metus buvo su žmogumi, bet jautė, kad kažkas ne taip. Ką daryti, kai tu dar myli, o tavęs jau ne? Kam mums reikalingas kitas žmogus? Kaip išsiskirti? Kaip atrodo tamsiausias skausmas ir kaip jame išbūti? Ir galiausiai, ką daryti, kad nustotų būti blogai ir vėl galėtum kvėpuoti! Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
1/27/201947 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Žalinga ir sveika gėda: kuo jos skiriasi?

Šiame epizode Beata kalbasi su klinikiniu psichologu Antanu Grižu, jums pažįstamu iš vieno sėkmingiausių mūsų podcasto epizodų. Antanas kelis metus narsto gėdos, pažeidžiamumo temas, rengia apie tai patyriminius seminarus.  Buvo įdomu su juo pasikalbėti apie tai, kuo skiriasi sveika ir žalinga gėda. Kaip elgtis ir padėti sau, kai nemeilės pilnas visas kūnas? Kaip reaguoti į kitų žmonių piktus žodžius? Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
1/20/20191 hour, 14 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Ką žmonės jaučia?

Pokalbio metu kartu su nauja SULTYS vedėja Rasa Jusionyte pasidalinome savo jausmais apie skyrybas ir tuo, kas mums padėjo sunkiais gyvenimo etapais. Kalbėjome ir apie tai, kokių santykių norime ir su kokiais iššūkiais susiduriame. Šios dienos epizodas – tai lyg dviejų draugių pokalbis prie arbatos. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
1/13/201945 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie gimdymą su dula

Dulos yra moterys, lydinčios kitą moterį nėštumo ir gimdymo metu. Šio epizodo viešnia – dula Lina. Lina lydi moteris per šias stiprias patirtis jau kelis metus. Šiame epizode palietėme daug aktualių klausimų: kas yra gimdymas, ką ši patirtis reiškia moteriai? Kaip pasiruošti šiam vyksmui? Vyras gimdyme: taip ar ne? Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
1/6/201951 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie ką vyrai tyli?

Šiame epizode psichologas Antanas pasakoja apie tai, kodėl vyrams sunku atsiverti paprastoje aplinkoje, kodėl žudosi, įklimpsta į priklausomybes, žūsta nelaiminguose atsitikimuose dažniausiai vyrai ir ką mes galime padaryti, kad situacija keistųsi. Paremk Nebegėdą: www.patreon.com/nebegeda
12/9/201856 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie monogamiją ir nekaltybę

Pokalbis su seksologe-psichologe Laura Butvilaite. Pokalbio metu aptarėme tai, ką daryti, kai nesutampa poros seksualiniai poreikiai. ,,Reikia priimti tai, kad kaip ir visose gyvenimo srityse būna labai gerų dienų ir būna blogų dienų, taip ir lovoje – kartais būna gerai, o kartais visiška nesąmonė. Tai nereiškia, kad viskas – užsidarysiu ir nieko nebedarysiu. Tai yra viena iš nesėkmių ir visiems pasitaiko.“ Taip pat kalbėjome ir apie nekaltybę – kada moteris ją ,,praranda“, kas ją ,,atima“, ar tai būtinai susiję su mergystės plėve, kiek laiko reikia ją saugoti? ,,Jei bandytume išnagrinėti nekaltybę ir kada moteris ją praranda, neaišku - ar glamonės skaitosi, ar oralinis, o gal analinis, ar tai būtinai susiję tik su mergystės plėve. “ Kviečiame klausytis. Jeigu jums svarbi mūsų veikla, tapkite mūsų remėju: patreon.com/nebegeda
11/25/201835 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie kontraceptikus su mokslininke

Naujojo epizodo viešnia – Vilniaus universitete dirbanti Dr. Docentė Ramunė Grikšienė, kuri jau daug metų tyrinėja, kaip lytiniai hormonai veikia moterų kognityviasias funkcijas bei emocijas. Šiame epizode kalbėsime apie tai, kaip hormoninė kontracepcija veikia moterų nervų sistemos veiklą, aptarsime jų sandarą ir poveikį. Paremk Nebegėda.lt veiklą: patreon.com/nebegeda
11/11/201851 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie reikalavimus vyrams

Su psichologe-seksologe Laura Butvilaite aptarėme stereotipus bei mitus, kuriuos girdime visuomenėje apie tai, kaip vyrai turi elgtis. Kalbėjome ir apie tai, kaip reiktų prieiti prie moters, kaip reaguoti į atstūmimą, ar varpos dydis yra svarbus bei tai, kaip lūkesčiai vyrams yra susiję su seksualinėmis disfunkcijomis. Paremk Nebegėdą: https://patreon.com/nebegeda
10/28/20181 hour, 8 minutes, 1 second
Episode Artwork

SULTYS: Kaip su paaugliais kalbėti apie seksą?

Epizodo viešnia – edukologė Vilma Gabrieliūtė, žmogaus teisių specialistė, vedanti lytiškumo bei lygių galimybių ugdymo seminarus tėvams ir pedagogams, padedančius išjudinti lytiškumo temas. Šiame pokalbyje aptariama, nuo kokio amžiaus su vaikais reikėtų pradėti megzti pokalbį apie lytinį brendimą ir lytinius santykius, kokie dalykai turėtų būti iškomunikuoti tokio pokalbio metu bei kaip apie visą tai kalbėti, kad nebūtų nejauku. Paremk Nebegėdą: https://patreon.com/nebegeda
10/14/201848 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie slaptą kraujo galią

Režisierė Lina Plioplytė šiuo metu filmuoja filmą apie mėnesines. 3 skirtingos veikėjos filme pasakos apie egzistuojančias stigmas, apipynusias mėnesines. Lina jau daugiau nei metus keliauja aplink pasaulį, siekdama pažinti skirtingų kultūrų požiūrį ir įsitikinimus, susijusius su mėnesinėmis. Apie tai, ką ji pamatė ir atrado – klausykite šiame epizode. Paremk Nebegėdą: https://patreon.com/nebegeda
9/30/201844 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Apie dingusią aistrą ir vaginizmą

Šiame podkasto epizode Beata kalbasi su psichologe-seksologe Laura Butvilaite apie dingusią aistrą, seksualinę disfunkciją – vaginizmą ir jo atsiradimo priežastis. 
9/16/201823 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kaip gyti po prievartos?

Šiame podcaste kalbuosi su savo drauge Jule, kuri du kartus gyvenime patyrė seksualinę prievartą. Pirmą kartą tai įvyko, kai jai buvo penkiolika metų. Julė išsamiai papasakoja apie savo ilgą, vingiuotą ir tebesitęsiantį gijimo kelią. Praėjusiais metais, kai Lietuvoje bruzdėjo galinga #metoo judėjimo srovė, Julė išdrįso susitikti su ją išprievartavusiu asmeniu ir pasikalbėti apie tai, kas įvyko daugiau nei prieš dešimt metų. Šis pokalbis jai patvirtino svarbią mintį – prievartos aktas sužaloja ne tik jo auką, bet ir patį prievartautoją. Apie tą susitikimą, Julės pamąstymus, iš kur kyla prievarta mūsų visuomenėje ir tai, kodėl ji niekada neslėpė to, ką patyrė, pakalbėjome, susėdusios jaukiai ant mano lovos ir įrašėme šį podcastą. Kviečiu pasiklausyti ir pasidalinti pamąstymais.
9/2/201850 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Kas yra normatyvinis vyriškumas?

Su lygių galimybių plėtros centro eksperte, humanitarinių mokslų daktare Margarita Jankauskaite kalbėjomės iš kur kilo mūsų gėda, ji papasakojo apie moters seksualumo suvaržymą nuo Viktorijos laikų. Paminėjo pagrindinius lyčių lygybės principus. Paaiškino, kas yra kultūrinis seksizmas ir, kodėl į konferencijas turime kviesti abiejų lyčių žmones pasisakyti. Margaritos Jankauskaitės balsas man visuomet yra atspirties taškas, kai galvoju apie lyčių lygybę. Anksčiau, kai darydavau socialinius projektus, ji padėdavo savo įžvalgomis ar kritiniu mąstymu. Kai pristatinėjau savo knygą „Vyvenimas” į pirmąjį pristatymą neabejotinai pakviečiau Margaritą. Man buvo labai svarbu, kad tą vakarą ji būtų kartu. Margarita jau daug metų dirba keisdama visuomenės mąstymą, struktūras, įgarsindama esančias problemas, net piketuodama gatvėse tam, kad lyčių lygybės situacija Lietuvoje kistų.
8/19/201829 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

SULTYS: Iš kur kilo mūsų seksualinė tyla?

Pirmame podkasto epizode svečiuojasi Lietuvos literatūros ir meno archyvo direktorius, istorikas Juozapas Blažiūnas. Norėjau išsiaiškinti, iš kur ta didelė gėda kalbėti apie seksualinius dalykus, kūną ir savo poreikius mūsų kultūroje, kodėl visa tai yra vis dar laikoma nešvara ir tabu. Juozapas padėjo išgryninti šį sudėtingą kokteilį, kuris susiplakė Lietuvoje, susimaišius griežtoms bažnyčios normoms („Visi esame atėję iš nuodėmės.”), Sovietų Sąjungos primestam normalumui ir Vakarų kultūrai (kurioje bėgdami valgome, bėgdami geriame kavą, bėgdami ir mylimės). Juozapo teigimu, seksualinio gyvenimo klausimais mes per daug skubame, palyginus su Rytų kultūromis. Esame pametę sąvokas, kas yra erotika, kas yra meilė, o kas yra lytinis aktas. "Apskritai, nejauku mylėtis Sovietų Sąjungoje: tu negali nieko improvizuoti, neduok dieve, tu kažką naudoji (papildomos priemones seksui pagerinti, – aut.past.) – juk tai yra iškrypimas. Vibratorius? Iškrypimas. Netgi prezervatyvai būdavo iškrypimas.” – J.Blažiūnas. Šiame podkaste drąsiai kalbėjome ir apie bažnyčios institucijos darbuotojus mūsų šalyje. Jeigu jūs esate praktikuojantis katalikas, noriu įspėti, kad mes gerbiame jūsų tikėjimą ir religinius jausmus bei to nekvestionuojame. Kvestionuojame bažnyčios darbuotojų elgesį ir dviveidiškumą.
8/5/201842 minutes, 3 seconds